Zašto je pomaganje moderatorima nedozvoljeno

R

Reljef

Guest
Dakle, strašno.
Baš sam napisala Sabaai jedan lijep PM kako sam si dala truda, i nakon što mi je jučer objašnjeno da Politici nikao nije mjesto na Ženskom kutu, počela sam prijavljivati sve postove koji imaju veze sa politikom.
Ima ih puno, znate.
Nevjerojatno, čovjek bi mislio da ljudi koji se kreću po Ženskom kutu žele pisati samo o ženskim temama, curenje menstruacije, manje ili veće grudi, kako je frendica ljubomorna..takve stvari.

Baš sam se potrudila, prošla sam kroz par tema i ono što sam tamo vidjela- neće vjerovati!
Ta ti ljudi pišu toliko o politici, to se provlači posvuda!
Pogledaš misterije, ko o čemu, netko o državnim granicama i prijelazu u- pazite sad- Ljubljanu!" Ljubljanu! Pa znamo tko ubacite zbirnu imenicnu koja se ne spominje želi ići u zemlju koja ima ljubljanu za glavni grad.
Pa riječi poput humanitarke, pa se zezaju s hranom, strašno.

Pokušala sam zaista pisati kako ste mi jučer rekli. Lagane teme, lagane riječi, nešto lagano za naš ženski mozak. Malo o grudima, malo o lakovima, zaboravila sam spomenuti da nas na svijetu ima oko 51% i da se radi na kvotama i da se žene ravnopravno stave u državne pozicije, ali nećemo o tome na Ženskom kutu, previše političkih riječi bi se uvuklo.

Nakon silnog truda, koji je ostao neprepoznat, vi ste mene banirali.
Pa ja ne znam kako s vama na zelenu granu.

Pišeš produktivne stvari, o temama koje su zanimljive, koje privuku ljude da čitaju, koji pišu i javljaju se- nije dobro.
Pišeš o rodnici i tamponima- nije dobro.
Prijaviš postove koji se tiču politike, a znamo da politici nije mjesto na Ženskom kutu- opet nije dobro.

Represija je inače poznata po uspjehu u svijetu, zanemarite zadnju riječ, ajmo reć oko nas, da budem apolitična, jer bih mogla spomenuti koju državu po imenu.

Kako ste zamislili riješiti Ženski kutak?
Baniranjem? Permabaniranjem?
Brisanjem tema koje vam nisu po volji?

Ne znam jel sabaa dobila pm, nisam stigla dobiti potvrdu, doletio ljutit pop up s obavijesti o baniranju. mislim da se nekome ne sviđa što se događa.
a baš je veliki trud uložen da danas tipkamo ko kokoši, što se traži od nas.

Hvala na čitanju!